KRISTI ROOSIMÄGI

"Tere, mina olen Kristi ja tegutsen treenerina juba üle 20 aasta. Nende aastate jooksul olen töötanud erinevates klubides nii Eestis kui välismaal, juhendanud rühma-ja personaaltreeninguid, koolitanud treenereid, korraldanud üritusi, juhtinud spordiklubisid, osalenud erinevatel seminaridel ja koolitustel. Olen teinud palju ja loodan, et saan teha veel rohkem. 
Mulle meeldib inimesi aidata ja kõige suurem rõõm tuleb just sellest kui minu kliendid on rõõmsad ja saavutavad oma eesmärgid. Alati ei olegi vaja kindlat eesmärki, tuleb lihtsalt peale hakata, aga mõistan, et tavalise inimese jaoks ei ole see sama kerge kui minu kui treeneri jaoks. Seepärast olen otsustanud aidata soovijaid igal pool ja igal tasemel olenemata nende asukohast või hetke füüsilisest vormist. Mind ennast motiveerib kui saan inimesi inspireerida elama tervislikumat ja aktiivsemat elu.
Elama hetkes- täna, siin ja praegu.
Minu teenuste alt leiad erinevaid võimalusi, kuidas saan Sulle abiks olla - võta julgelt ühendust kui tekib küsimusi ja loe ka Kristi Fitness klientide edulugusid  ning Kristi Fitness blogi ehk on abiks otsustamisel!"

Kristi Roosimägi

Kvalifikatsioon:

  • Treenerikogemust õle 22 aasta
  • Osalenud erinevatel täiendkoolitustel ja seminaridel üle maailma
  • Eesti Võimlemisliidus rühmatreenerite koolitaja
  • Eesti Spordiregister – 6 tase, Vanemtreener
  • BODYART School International esindaja Eestis, koolitaja ja Master Trainer
  • Trainer4You Personal Trainer Certification personaaltreeneri sertifikaat